215Dzień drugi

O godzinie 9.00  wszyscy uczniowie i nauczyciele z niecierpliwością czekali na obejrzenie lip dub z każdego kraju. Wszystkie teledyski były wyjątkowe. Ze względu na pandemię Serbia nie mogła zaprezentować swojej szkoły, film był nakręcony w parku, niemniej jednak bardzo się wszystkim podobał. Widzowie docenili również teledysk z naszej szkoły. Zachwycali się tym, że jest u nas kolorowo, wesoło, byli oczarowali radiem, pełnowymiarową salą gimnastyczną, świetlicą szkolną oraz uśmiechniętymi uczniami.

Po krótkiej przerwie nadszedł czas na drugą aktywność, były to wspólne gry online. Naszą szkołę reprezentowała klasa VI, której bardzo dziękujemy. Tematyka gier dotyczyła ochrony środowiska. Z niecierpliwością czekamy na jutrzejsze zajęcia z naszymi kolegami z projektu Complexus.

1223242526KOPIA18210211212213214215KOPIA216KOPIAdzień 21