hiszpania3W Szkole Podstawowej w miasteczku Manzanares el Real nauczyciele z Serbii, Włoch, Polski biorą udział w wizycie partnerskiej . Naszą szkołę reprezentują nauczyciele : Marta Wolińska, Irena Lorek, Marta Kapusta, Agnieszka Gabryła.

Dzień pierwszy

W  dniu dzisiejszym uczniowie z czterech szkół partnerskich z Polski, Włoch, Hiszpanii oraz Serbii uczestniczyli w wirtualnej wizycie w ramach projektu Erasmus +.Naszą szkołę reprezentowała klasa 5 wraz z nauczycielem prowadzącym Panią Kingą Frączek.

Podczas dzisiejszego dnia zaplanowane były dwa warsztaty.

O godzinie 9.30 uczniowie z Paszkówki połączyli się z uczniami z hiszpańskiej szkoły. Do spotkania dołączyły szkoły z Włoch i Serbii. Uczniowie wykonywali zadania dotyczące zmian klimatu oraz wyrażali  swoje opinie na temat skutków globalnego ocieplenia. 

Druga część wirtualnego spotkania dotyczyła zaprezentowania drzewa, które jest najbardziej popularne w danym kraju. Uczniowie przedstawiali prezentacje za pomocą Power Point, Klasa V  z naszej szkoły podczas spotkania malowała brzozy, prace zostały zaprezentowane pod koniec spotkania. Lekcję uatrakcyjniła degustacja soku z brzozy. 

dzień 1dzień 1 zdj.4dzień 1 zdj 5dzień 1 zdj 6dzień 1 zdj 7dzień 1 zdj.8dzień 1 zdj9dzień 110hiszpania2hiszpania 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dzień 1 zdj4

 

dzień 1 zdj3

dzień 1 2zdj