zawody_1_dobreKOPIA.jpgW dniu 8 grudnia w naszej szkole odbyły się gminne zawody w mini koszykówce chłopców. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Bartłomiej Kowal, Leon Jaskowski, Alan Czarniak, Tymoteusz Kubit, Oliwier Gwóźdź, Patryk Kucharczyk, Dominik Lelek, Mateusz Kręcioch, Gabriel Łapa i Wiktor Słowik. Do rywalizacji przystąpiły drużyny ze szkół z Brzeźnicy i Tłuczani.

Zawody przebiegały w sportowej atmosferze a szczegółowe wyniki przedstawiamy poniżej:

SP Paszkówka – SP Tłuczań 26:6

SP Brzeźnica – SP Tłuczań   22:2

SP Paszkówka – SP Brzeźnica 10:8

Końcowa klasyfikacja:

Chłopcy:

  • SP Paszkówka
  • SP Brzeźnica
  • SP Tłuczań

Gratulujemy naszym zawodnikom umiejętności i walki do końca o korzystny wynik.

Życzymy powodzenia w kolejnym etapie – półfinale powiatowym.

 

zawody_2_okKOPIA.jpg

zawody_1_dobreKOPIA.jpg