1Miło nam poinformować, że w naszej szkole odbywają się zajęcia rewalidacyjne realizowane w innowacyjny sposób. W czasie cotygodniowych godzinnych spotkań, uczniowie doskonalą kompetencje społeczno – emocjonalne oraz komunikacyjne przy okazji świetnie się bawiąc. Dzieci, współpracując w parach, integrują się wykonując piękne zabawki edukacyjne, które służą rówieśnikom i młodszym dzieciom z naszej szkoły oraz przedszkola.

Przedstawiamy pierwszą część relacji z zajęć w czasie których powstały: wesoły kurnik, matematyczna pizza, zręcznościowe gry z klownami, pranie z liczbami, roześmiane kręgle, kolorowe pomponiki oraz odkrywcza zabawa z latarką.

Zobacz galerię zdjęć

 

Wesoły kurnik

 Matematyczna pizza

 Gra zręcznościowa - duży klown

Gra zręcznościowa - mały klown

Pranie z liczbami

Roześmiane kręgle

Kolorowe pomponiki

Odkrywcze zabawy z latarką