Kubuś Puchatek„Głośne czytanie jest szczególnie ważne dla wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży, ponieważ rozwija wyobraźnię, poprawia zdolność koncentracji oraz budzi chęć poznawania świata.”
29 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania. Z radością włączyliśmy się do tego ogólnopolskiego projektu, bo książki to magiczne wrota do krainy wyobraźni i wiedzy. Klasa VI wraz ze swoja wychowawczynią panią Kingą Frączek udała się w tym dniu do dzieci z zerówki.

Szóstoklasiści przygotowali dla młodszych kolegów i koleżanek fragmenty „Kubusia Puchatka”. Nasi Milusińscy z zapartym tchem wysłuchali opowieści o miłym i lubianym przez dzieci misiu, który nade wszystko kocha tylko miodek. To był miły, czytelniczy dzień w naszej szkole!

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Zobacz galerię zdjęć