kamizelki1Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo pieszych podczas wycieczek i spacerów. Niewątpliwie bardzo duży wpływ na to mają elementy odblaskowe, a szczególnie kamizelki, które sprawiają, że piesi są widoczni z daleka. O tym wszystkim wiedzą doskonale nasze przedszkolaki, które od dziś mogą zakładać na spacery nowe kamizelki odblaskowe, otrzymane  od Wójta Gminy Brzeźnica, Pana Bogusława Antosa.

Kamizelki wyróżnia dodatkowo logo i napisz z nazwą naszej gminy. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo pieszych podczas wycieczek i spacerów. Niewątpliwie bardzo duży wpływ na to mają elementy odblaskowe, a szczególnie kamizelki, które sprawiają, że piesi są widoczni z daleka. O tym wszystkim wiedzą doskonale nasze przedszkolaki, które od dziś mogą zakładać na spacery nowe kamizelki odblaskowe, otrzymane  od Wójta Gminy Brzeźnica, Pana Bogusława Antosa. Kamizelki wyróżnia dodatkowo logo i napisz z nazwą naszej gminy. Bardzo dziękujemy!

 

kamizelki1  kamizelki2