serce1„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz" - Z  taką myślą, już po raz kolejny  chcemy otowrzyć nasze serca na potrzeby innych organizując w naszej szkole Świateczną Akcję. 

Zwracamy się z ogromną prośbą do Państwa o pomoc w zorganizowaniu produktów, którymi potem zostaną obdarowani najbardziej potrzebujący mieszkańcy naszej gminy. Wiemy, że obecna sytuacja jest dla wszystkich trudna, ale szczerze wierzymy, że i tym razem wspólnymi siłami sprawimy, że czyjeś święta będą wyjątkowe i wspaniałe. 

Jak co roku zbieramy żywność, środki czystości, słodycze, artykuły szkolne, zabawki, pościel czy ręczniki. Ważne, aby artykuły przemysłowe były nowe lub w bardzo dobrym stanie. 

Termin składania paczek : 1- 8 grudnia  2022 r. 

Przyniesione rzeczy prosimy przekazywać wychowawcom. 

Dziękujemy!!!